Ładowarka Sieciowa 3 x USB szybkie ładowanie

45,00 zł z VAT
Wysyłka w 24 godziny

Ładowarka Sieciowa 3 USB Samsung Huawei iPhone

W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

 

30 dni na zwrot

 

Darmowa dostawa

Mocna 3-amperowa ładowarka USB – szybkie ładowanie i przesyłanie

Dobra ładowarka to podstawowy asortyment elektroniczny w każdym współczesnym domu. Nawet mimo szczerych chęci nie da się obejść się bez elektroniki. Nie da się uniknąć cyklicznego ładowania jej. Potrzebujemy ładowarki, chociażby do telefonu, słuchawki bezprzewodowej, zwykłych urządzeń elektronicznych, których używamy w domu bądź pracy.

3 dziurki dla maksimum satysfakcji i zadowolenia

Zadajmy sobie trywialne, ale podstawowe pytanie, co jest istotne przy zakupie ładowarki? Nie rozpatrujmy tu ceny, bo przecież wiesz, że dokładamy starań, aby były one na przyzwoitym poziomie. Wygląd? Zapewne jest ważny, ale najważniejszy jest czas ładowania.

Oferujemy Ci ultra szybką ładowarkę z 3 uniwersalnymi wejściami USB. Umożliwia on naładowanie w jednym czasie 3 różnych urządzeń ze średnią wydajnością ładowania 2.1 A. W razie potrzeby możesz użyć wejścia USB, które naładuje twój telefon, tablet z turbo „ładowaniem" na poziomie 3 A.

Wytrzymałość, niezawodność, niezależność

Technologia Quick Charge 3.0 wykorzystuje specjalne algorytmy, które jest w stanie oszacować zapotrzebowanie na energię w danym momencie, dzięki czemu jej transfer odbywa się z maksymalną wydajnością. Urządzenia wykorzystujące Quick Charge 3.0 ładuje o 38% szybciej od tych z QC 2.0, dwa razy szybciej od tych z QC 1.0 i cztery razy szybciej od tych ładowanych w "standardowy sposób".

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

  • Gniazdo: 3 x USB: 2.1A, 3A
  • Wejście: AC 100-240V 0,15A 50/60Hz
  • Wyjście: DC 5V
  • Przystosowana do gniazdek z uziemieniem

ZESTAW ZAWIERA:

  • Szybka ładowarka
100 Przedmioty

Opis

Typ ładowarki
Sieciowa