Funkcjonalna elektronika użytkowa

Jesteśmy młodą, polską, prężnie rozwijającą się firmą zajmującą się dystrybucją elektroniki użytkowej. Chcemy dostarczać Wam artykułów codziennych, dzięki którym wykonywanie zwykłych czynności będzie łatwiejsze, a życie przyjemniejsze.

Wyselekcjonowana oferta o niebanalnym designie

Jako pasjonaci nowych technologii, skupiamy wokół siebie specjalistów z branży IT, elektroniki. Każda z zatrudnionych przez nas osób ma wysoki poziom wiedzy, na temat oferty sklepu. Naszą ofertę stanowią starannie wyselekcjonowane przedmioty o niebanalnym designie i wysokiej jakości wykonania.

Stale podnosimy nasze kwalifikacje. Aktualizujemy wiedzę, biorąc udział zarówno w szkoleniach, targach, jak i śledząc doniesienia w prasie branżowej. Kładziemy duży nacisk na wygląd, cenę oraz obsługę klienta zgodnie ze standardami europejskimi.

Liczy się dialog i zadowolenie klienta

Jako nowoczesna firma stawiamy na dialog z klientem. Chętnie oferujemy dedykowane przedmioty pod konkretne potrzeby klienta, które nie występują w cenniku. Zależy nam, by nasze produkty trafiały ściśle w oczekiwania klientów. Dlatego chętnie udzielamy porad zarówno przed w trakcie, jak i po zakupie.

Publikujemy wyniki naszych badań, testów na kanale firmowym YouTube, dlatego jesteśmy pewni, że nasze produkty są w pełni użyteczne. Jesteśmy przekonani, że zakupione u nas produkty z obszaru elektroniki użytkowej, przyczynią się do poprawy jakości Waszego życia, przyspieszą wykonywanie przez Was zadań.